04 Mart 2015 Çarşamba

Gaziemir Hastanesi 10 Şubat'ta açılacak

Ak Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay partisinin ilçe danışma toplantısında açıkladı.

09 Ocak 2013 Çarşamba 23:49
Gaziemir Hastanesi 10 Şubat'ta açılacak


Ak Parti Gaziemir İçe 6. Olağan Danışma Toplantısı'na katılan Ak Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay yaptığı konuşmada yapımı iki yıldır devam eden Gaziemir Nevar Salih İşgören Devlet Hastanesi'nin açılışının son anda bir değişiklik olmaması halinde 10 Şubat 2013 Pazar günü Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın katılımıyla gerçekleşeceğini söyledi.

Hastanede çalışmaların bitmek üzere olduğunu söyleyen Akay "Sağlık Bakanımız 26 Ocak'ta Ödemiş Devlet Hastanesi'nin açılışı için İzmir'e gelecek. 10 Şubat 2013 Pazar günü Gaziemir Nevar Salih İşgören Devlet Hastanesi'nin açılışının yapılması planladı. Son anda sayın bakanımızın farklı bir programı olmadığı takdirde açılış bu tarihte gerçekleşecek"dedi.

Ak Parti olarak 2011 seçimlerinde İzmirlilere verdikleri 35 proje sözünün gereğini yapmak için çalıştıklarını söyleyen Akay "35 projeden 15 projenin temeli atıldı. Biz vatandaşa hizmet işi olduğunda siyasetin teferruat olduğuna inanan bir partiyiz. Bizim önümüze taş koymaya çalışsalar da biz hizmeti üretiriz"dedi.
Anahtar Kelimeler: Ak, Parti, İzmir, İl, Başkanı

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

ARŞİV